Agencja Reklamowa AUTOGRAF 61-115 Poznań | ul. Konarskiego 22a | telefon (61) 653 78 27 | | www.oklejanie.com

reklama na samochodach Poznań

Szyby i witryny sklepowe

Oklejanie powierzchni

Warto być oklejonym! Warto mieć reklamę z folii na własnej szybie wystawowej, samochodzie, plandece.

Specjalizujemy się w wykonywaniu reklamy na samochodach oraz pojazdach komunikacji miejskiej. Oklejamy również wszelkiego rodzaju powierzchnie przeznaczone pod reklamę - witryny sklepowe, drzwi, szyby. Stosujemy folie samoprzylepne do małych i dużych przetłoczeń, folię perforowaną i do powierzchni płaskich. Na szyby polecamy folię mrożoną.

Proponujemy oklejenie Państwa pojazdu folią z napisami, grafiką bądź nadrukiem. Od projektu do realizacji.

Technika oklejania

Jak najlepiej okleić samochód? W zależności od kształtu pojazdu oraz wybranego projektu, stosujemy różne rodzaje folii. Standardowo na powierzchnie płaskie użyć można folii samochodowej (grafika lub wydruk) - używana najczęściej przy danych teleadresowych, logo firmy czy drobnych nadrukach.

Jeśli Twoje auto posiada tzw. przetłoczenia (wypukłości lub wklęsłości), użyć należy folii do przetłoczek. W zależności od głębokości lub wypukłości, stosuje się folie do małych (do 1,5cm) oraz dużych (powyżej 1,5cm) przetłoczeń. Jest on droższa i dlatego, przed wykonaniem projektu, warto zastanowić się także nad ceną oklejenia w przypadku realizacji! Auto przygotowane do oklejenia musi być umyte w myjni. Uwaga! Nie należy wówczas pojazdu woskować!

Dlaczego warto?

Reklama na własnej powierzchni - poza jednorazowymi kosztami wykonania - jest bezpłatna! Po jednorazowym koszcie, pozostaje duża powierzchnia reklamowa, z której trafi do Ciebie wielu Klientów!

Posiadając reklamę na pojeździe, do Twojej firmy bądź produktu może dotrzeć o wiele większa grupa ludzi. Wreszcie - Twój oklejony samochód jest doskonałą wizytówką firmy - na dodatek mobilną!

Tagi: wyklejanie witryn, oklejanie witryn, oklejanie okien, folia reklamowa, witryny sklepowe, Poznań